[ewa.jpg] Teenage zpěvačka a idol většiny mladých

23. ledna 2009 v 19:09 | Monika |  Články

Teenage zpěvačka a idol většiny mladých
19.01.2009 15:58 - Milan Doležal - Česká Lípa

Jedna z nejmladších českých zpěvaček Ewa Farna se chystá na velký koncert v České Lípě, a to už 23. ledna od 18.00 v KD Crystal.

Sympatická hvězda připravuje pro své fanoušky show plnou písní z posledního alba, doplněnou o zajímavá překvapení. Za zády zpěvačce bude stát sehraná pětice muzikantů, kteří jsou jí rovnocennými partnery, žádné doplňkové křoví. Farna tak přiveze do České Lípy hudební vlnu, při níž nemá mladé publikum ani na chvíli šanci se nudit.
Ewa Farna je zjevením na české scéně populární hudby, která na sebe připoutala pozornost nejen diváků, ale i novinářů. Po mnoha letech se totiž objevila v Čechách mladá zpěvačka s obrovským talentem a pěveckým potenciálem. Není nutné dodávat, že Ewa je mladá talentovaná poprocková zpěvačka, která po své debutové desce ,,Měls mě vůbec rád" přišla s druhým albem s názvem ,,Ticho", které pokřtila Lucie Bílá. Navíc je nejmladší Češkou, která má vlastní autorský kalendář. Pro rok 2009 jí ho nafotil prestižní fotograf Ondřej Pýcha a je o něj na veřejnosti opravdu obrovský zájem!
Hudební směr, kterým se Ewa ubírá, je nejbližší rocku a Ewa to dává znát i svou vizáží a stylem oblečení. Ewa, jako historicky nejmladší zpěvačka, se svojí kapelou De Rocx vyrazila na samostatné koncertní turné po České republice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama