,,Zhrzená" Farna: Syn Bílé Filip má holku!

7. prosince 2008 v 11:02 | Monika |  Články

Ewa Farna a Filip Kratochvíl
Ewa Farna a Filip Kratochvíl

Ewa Farna Lucka coby Carmen v sexy rudých šatech. Ewa Farna a Filip Kratochvíl
Klikněte na fotografii pro její zvětšení

//

Středa 3.12. 2008, 14:00

Spekulace kolem vztahu syna Lucie Bílé (42) Filipa (13) a mladičké hvězdy Ewy Farné (15) jsou nadobro vyvráceny! Ewa totiž odtajnila, jak to mezi nimi je, i to, že Filip má údajně jinou!


Poté, co se Ewa skamarádila s Českou slavicí Lucií Bílou a objevila se na jejích koncertech, prosákly na povrch informace, že mladá zpěvačka chodí se synem Lucie Filipem Kratochvílem.

"Spekulovalo se o tom a četla jsem to. Není to samozřejmě pravda. Jsme jenom kamarádi a co já vím, tak Filip má teď holku," uvedla na správnou míru informace Farna pro pořad Smotánka.

Česko-polská zpěvačka svou kariéru pěkně rozjíždí, a tak není divu, že si tuto mladou nadějnou star pozvala na své koncerty Bílá. "My jsme s Luckou jely turné v Česku. Byla jsem jako host a Filip na pár koncertech byl," vysvětlila Ewa.

Jsou jí plné časopisy a o vystoupení nemá nouzi. Filip ji tedy zná z médií a rádií, kde zní její hity.
"Zná mě z nějakých časopisů a chtěl mě poznat. Já byla taky ráda, že ho můžu poznat, a tak jsme se poznali," odtajnila Ewa, která si telefonuje hlavně s českou představitelkou temperamentní Carmen.

Jak prozradila, Filipa nechává pozdravovat a on jí její pozdravy opětuje. Neboj, Ewo! Možná přijde čas, kdy si budeš telefonovat i s Filipem... (ks)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama