Zazpívej si na Ewa Tour 2008

8. prosince 2008 v 19:56 | Monika |  Články
Mladá rockerka Ewa Farna na beznadějně vyprodaném premiérovém koncertě v rámci turné "Zazpívej si na Ewa Tour 2008".


Ojedinělá rocková show v podání Ewy Farne se spoustou nejrůznějších efektů odstartovala prvním koncertem v Uherském Brodě v neděli 23.3.2008.
Před začátkem koncertu se někteří příznivci Ewy marně snažili zakoupit vstupenky na koncert, který byl již pár dní beznadějně vyprodán.

Ewa Farná
Fanoušci Ewy se na koncertě v rámci jejího prvního turné rozhodně nenudili. Ewa, její kapela a všechny složky, které se podílejí na přípravě a realizaci turné měli řádně nazkoušeno a tak Ewa předvedla jedinečný a náročný program jak po stránce hudební, tak i po stránce nejrůznějších téměř akrobatických kousků, hereckých scén a převleků. Vše doplnila ojedinělá scéna a řada světelných efektů.

Bezesporu k nejzajímavějším momentům patřila pěvecká soutěž, ve které tři mladé protagonistky měly možnost vyzkoušet své pěvecké kvality za doprovodu kapely. Vítězka si pak zazpívala i s Ewou na jednom pódiu. Ewa tak naplnila i podtitul turné "Zazpívej si na Ewa Tour 2008".

Ewa FarnáZejména v akustické části Ewa dakázala, že je na svůj věk interpretačně zralou a výkonnou zpěvačkou.

Mezi nejvýraznější kostýmy, které zpěvačka vystřídala na podiu v hojném počtu, patřil kostým "kočky", ve kterém Ewa Farna velice připomíná jednu známou filmovou postavu z americké produkce.

Další přesvědčivým kostýmem byla lyžařská kombinéza se snowboardovým vybavením, ve kterém se zpěvačka vznášela ve výšce na "prkně", což působilo společně se záběry alpských kopců velice přesvědčivě. A tak jak Ewa Farna slíbila, opravdu předvedla, že na pódiu se kromě zpívání dá i sportovat. V našlapaném sále při této "scéně" sněžilo, což fanoušci zejména v předních řadách rozhodně uvítali.

Na koncertech Ewa rozhodně nezůstane u jednoho převleku … během koncertu se divákům doslova změní před očima nejméně šestkrát.

Ewa FarnáEwa Farná

Diváci také ocenili bouřlivým potleskem, když Ewa Farna na chvíli propustila svého bubeníka a zahrála za doprovodu kapely na bicí.

Vzhledem k velkému zájmu o vstupenky, uvažuje pořádající agentura turné Lewron vision o přeložení některých koncertů z kulturních domů do větších prostor.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách Ewy Farne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama