TISKOVKA

22. prosince 2008 v 21:20 | Monika |  Články
Ewa Farna získala další platinu a vyráží na své první turné!

První samostatné turné s podtitulem "Zazpívej si na Ewa Tour 2008", platinová deska za CD Ticho a představení úvodní písničky k seriálu TV Prima Ošklivka Katka, to byla hlavní témata tiskové konference, která se odehrála ve čtvrtek 31. ledna v pražském Life café restaurantu a jejíž hlavní hvězdou byla mladá rocková zpěvačka Ewa Farna.Hostům tiskovky ale zůstala čtrnáctiletá zpěvačka hodnou chvíli utajena. Ráda totiž překvapuje a svůj vstup si proto nechala až na pravou chvíli. Úvod přenechala svému objeviteli, skladateli Leškovi Wronkovi a teprve potom se vynořila z davu v beranici, v rukavicích, se snowboardem v podpaží a z dálky omluvně křičela: "Už jsem tady, já byla trénovat na snowboardu..." A důvod? Její turné bude provázet spousta neotřelých nápadů, jedním z nich je právě snowboardování na pódiu. Zpívání je Ewě ale přece jen bližší, proto na tiskovce zazněly i dvě písničky z jejího repertoáru.

To však mělo ještě čas. Lešek Wronka nejdříve představil společnost Lewron vision s.r.o., která Ewa Tour 2008 přináší. Před konkrétními informacemi o turné nezapomněl vypíchnout přednosti mladé talentované zpěvačky a její dosavadní úspěchy. Mezi ně patří bezesporu čtvrté místo v loňském Českém slavíkovi, účinkování na úspěšném turné Lucie Bílé, stejně úspěšný vstup na polský trh s albem Sam na sam, kde bodovala v hitparádách (v MTV Poland například obsadila první příčku s písničkou Tam gdzie niema dróg) a v neposlední řadě získání další platinové desky za album Ticho, kterého se prodalo do konce roku 2007 dvacet tisíc kusů. První platinu si Ewa vysloužila za svoji debutovou desku Měls mě vůbec rád.

Poté Wronka poodhalil roušku tajemství nad prvním velkým koncertním turné zpěvačky mladší patnácti let, které v ČR dosud nemá obdoby. Ewa se po osmnácti městech celé České republiky rozjede 23. března, aby ho po třech měsících ukončila v Praze. Podtitul turné "Zazpívej si na Ewa Tour 2008" dává možnost zazpívat si živě s kapelou na některém z Ewiných koncertů a postoupit do finále v Praze. Absolutního vítěze, kterého vybere publikum, čekají hodnotné věcné ceny a možná stejně hvězdná kariéra jako již slavnou mladou zpěvačku. Podrobnosti o soutěži je možno nalézt na internetových stránkách www.ewafarna.cz, které jsou mimochodem pro účast v soutěži nezbytně nutné.

Ewa Farna se na turné i na své fanoušky už moc těší a přeje hodně úspěchů všem, kteří rádi zpívají. K jejím běžným úspěchům školačky mimochodem patří i fakt, že v den tiskové konference za ní vyzvedl její bratr pololetní vysvědčení z deváté třídy. Byly na něm jen tři dvojky - z chemie, matematiky a biologie. Vynikající průměr jí už teď dává velkou šanci dostat se na polské gymnázium v Českém Těšíně, kam přijímají studenty právě podle průměru známek na vysvědčení.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama