Nový seriál Ošklivka Katka

8. prosince 2008 v 20:04 | Monika |  Články
Vysílání: 2x týdně
Počet dílů: 168
Délka: 52 minut
Titulní píseň: zpívá Ewa FarnáO seriálu…

Všichni máme jistě rádi pohádky a vůbec při tom nezáleží na věku. V případě "Ošklivky Katky" jde o moderní variaci pohádky O Popelce s tím, že děj se odehrává v módní firmě. Naše hrdinka se jmenuje Katka, pochází z pražské periferie a sociálně velmi skromných poměrů.

Nový seriál Ošklivka KatkaNový seriál Ošklivka Katka
Rodiče dali chytrou a nadanou dceru studovat, ona se jim odvděčila vynikajícími studijními výsledky, dokonce získala stipendium na zahraniční univerzitě. Potud by bylo všechno v pořádku. Jenže teď se Katka nachází v situaci, kdy by ráda našla místo odpovídající jejímu vzdělání a odborné erudici. Jenže to je problém. V dnešní době mají totiž šanci nejen chytří a studovaní lidé, ale také fyzicky přitažliví. A mezi ně Katka rozhodně nepatří. Navíc vkusně se obléknout a mít zájem o módu je něco, co ji absolutně míjí. Se svými starými brýlemi, nemožným účesem, rovnátky a nevkusným oblečením se nemůže divit, že ji všichni nazývají "ošklivkou".

Katku to netrápí, jenže o jedno místo kvůli svému vzhledu přišla (klienti v bance si stěžovali), dalšími přijímacími pohovory neprošla. Táta je bez práce, mamince její krámek s potravinami moc nevydělává… Co s tím? Když Katka objeví v novinách inzerát na místo sekretářky největší módní firmy v zemi, vůbec neváhá. A tady začíná její neuvěřitelný příběh, který popisuje život každého člověka, který se rozhodne poprat se svými handicapy a nepřátelským prostředím.

Nový seriál Ošklivka KatkaNový seriál Ošklivka Katka
Na své cestě potká velké množství lidí, které musí přesvědčit o svých kvalitách a vnitřní kráse. A samozřejmě se setká hned v prvním díle se svým vysněným princem v podobě prezidenta módního domu. Jeho srdce nakonec získá, cesta za vysněným cílem je však dlouhá a trnitá…

Herecké obsazení seriálu Ošklivka Katka

Kateřina Bertoldová - Kateřina Janečková
František Bertold - Václav Vydra
Zuzana Bertoldová - Jana Boušková
Nataša Polívková - Liliana Malkina
Tomáš Meduna - Lukáš Heilík
Marcela Konečná - Michaela Horká
Marek Stránský - Michal Zelenka
Patricie Vytisková - Olga Lounová
Daniel Konečný - Petr Štěpán
Miky - Mikuláš Záveský - Vojtěch Štulc
Robert Meduna - Ladislav Frej
Jana Medunová - Jana Švandová
Pipinka Hugo Wagner - Lumír Olšovský
….. a další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama