Karel Gott, Ewa Farna a Sámer Issa převzali spolu s dalšími idoly dětí prestižní ocenění Jetix Kids Awards 2008.

8. prosince 2008 v 20:01 | Monika |  Články
Karel Gott, Ewa Farna a Sámer Issa převzali spolu s dalšími idoly dětí prestižní ocenění Jetix Kids Awards 2008.Ani obrovské horko neodradilo tisíce dětí, které přišly v neděli 22. června do O2 žlutých lázních v Praze - Podolí za svými idoly na předávání ocenění Jetix Kids Awards 2008. Bouřlivým potlesk přivítaly legendárního zpěváka Karla Gotta, jeho mladičkou kolegyni Ewu Farnou, Sámera Issu a další hvězdy. A byly to právě děti, které samy v hlasování rozhodly, že Farna a Issa jsou jejich nejoblíbenějšími zpěváky. A Gott, nominovaný dokonce ve dvou kategoriích, se stal osobností roku. V anketě, která nemá v tuzemsku obdoby a kterou uspořádala dětská kabelová televize Jetix, dosáhla opět po dvou letech v kategorii Nejoblíbenější skupina na stupínek nejvyšší kapela Chinaski. Jetix Kids Awards 2008"Dětského Oscara" získala rovněž populární seriálová hrdinka, herečka Dana Morávková, mezi herci si nejlépe vedl Vojtěch Kotek. Předávání Jetix Kids Awards si během své čtyřleté historie dokázalo vybudovat obrovskou prestiž. A za jednu z největších událostí roku ho považují nejen mnohé děti, ale také rodiče, které je na tuto akci doprovázejí.

Na velkolepé originální show poděkoval Karel Gott dětem za projevené sympatie a zazpíval dvě písničky včetně Včelky Máji speciálně připravené pro tuto příležitost. Velký ohlas měli i Sámer Issa a Ewa Farna stejně jako Iveta Bartošová. Překvapení - netradiční vystoupení - připravila pro dětské publikum hudební rodina známého skladatele a producenta Karla Vágnera. Nejprve zazpíval jeho syn Josef. Vágner. S písničkou Hej mistře basu pak vystoupil Karel Vagner se svojí dcerou Aničkou. Na party u řeky zazpívali také Vlasta Horváth a Michaela Dolinová. A po loňském úspěchu zopakovaly své nevšední akrobatické kousky oblíbené All Star Cheerleaders. Show moderoval Leoš Mareš, další z dětských idolů, který opět zvítězil v kategorii Nejoblíbenější moderátor. Zájem o hlasování v anketě Jetix Kids Awards byl obrovský a zúčastnilo se ho více než 25 tisíc dětí.

Jetix Kids Awards 2008Vítězství v kategorii Osobnost roku a nominace v kategorii Nejoblíbenější zpěvák velmi potěšily Karla Gotta. "Mít úspěch u dětí, to je základ. Je to oslovení nové generace, která nezná lichotky a přetvářku. Děti řeknou buď ano, ten se mi líbí a nebo naopak ne, ten se mi nelíbí. Je to u nich instinktivní záležitost. Pro mě je nominace od dětí dokonce ve dvou kategoriích a první místo v jedné z nich velkým vyznamenáním," řekl zpěvák.

Na show spojenou s předáváním Jetix Kids Awards 2008 přišly mnohé další hvězdy. "Dětského Oscara" převzali na pódiu členové skupiny Chinaski, Dana Morávková a fenomenální lyžařka Kateřina Neumannová, kterou děti zvolily nejoblíbenější sportovkyní. Mezi hosty byli také například Libor Bouček či Zlata Adamovská.

Jetix Kids Awards 2008S velkým zájmem dětí se setkal doprovodný program se spoustou zábavy, který začal ještě před udílením cen. Čekaly na ně jejich oblíbené postavičky ze seriálů TV Jetix, například Iggy Arbuckle, Špiónky a poprvé se v České republice objevila i Pucca. Pro děti bylo vrovněž připraveno mnoho nejrůznějších překvapení a her jako jsou létací talíře, autodráhy Nintendo, YYY skákací balóny, želatinový skákací kopec i malování. A některé děti vyhrály zajímavé dárky, které jim budou krásné odpoledne strávené na party u řeky vždycky připomínat.


Více informací o výsledcích hlasování, udílení cen najdete na www.jetix.cz.


Výsledky ankety JETIX Kids Awards 2008

V kategorii Nejoblíbenější zpěvák vyhrál Sámer Issa (8695 hlasů) před Petrem Kolářem (8455 hlasů), třetí příčka patří zpěvácké legendě Karlu Gottovi (7668 hlasů).

Vítězkou kategorie Nejoblíbenější zpěvačka se stala Ewa Farna (9340 hlasů), druhá je Lucie Vondráčková (8260 hlasů), třetí Lucie Bílá (7998 hlasů).
Jetix Kids Awards 2008V kategorii Nejoblíbenější hudební skupina zvítězila kapela Chinaski (8972 hlasů) před rappery Gipsy.cz (8598 hlasů), třetí skončilo seskupení Divokej Bill (8153 hlasů).

V kategorii Osobnost roku opět vyhrál Karel Gott (8517 hlasů), před prezidentem republiky Václavem Klausem (8451 hlasů) a Terezou Maxovou (8366 hlasů), modelkou známou svojí charitativní činností pro děti.

V kategorii Nejoblíbenější televizní moderátor zvítězil Leoš Mareš (9310 hlasů) před Lucií Borhyovou (8260 hlasů) a Liborem Boučkem (7028 hlasů).

V kategorii Nejoblíbenější herečka patří první místo Daně Morávkové (8853 hlasů), na druhém místě je Daniela Šinkorová (8829 hlasů), na třetím Zlata Adamovská (8316 hlasů).

V kategorii Nejoblíbenější herec zvítězil Vojtěch Kotek (8757 hlasů), druhý je Jiří Mádl (8150 hlasů) a třetí příčka patří Petru Rychlému (7391 hlasů).

V kategorii Nejoblíbenější sportovec vyhrála fenomenální lyžařka Kateřina Neumannová (8690 hlasů) před brankářem fotbalové reprezentace Petrem Čechem (8592 hlasů). Třetí místo patří olympijskému vítězi v desetiboji a mistru světa Romanu Šebrlemu.(8439 hlasů).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albertquent Albertquent | E-mail | Web | 7. června 2018 v 19:11 | Reagovat

The prostate gland is a vital a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate can be found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of types of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections received from other parts of the body. A patient can experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to create what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some with the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and this will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies claim that a few ejaculations weekly will help to prevent prostate cancer.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to take to be sure a normal prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to opt for prostate examination at least once 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama