Farna: S tímhle týpkem randí! Ewo, dej si na něj pozor!

30. prosince 2008 v 19:32 | Monika |  Články
Ewa Farna
Ewa Farna
Farna Kratochvíl farna
//
Dnes 08:00
Všem oddaným ctitelům Ewy Farné (15) teď asi spadne brada! Mladá zpěvačka už totiž není sólo. Jejím přítelem má údajně být student a začínající filmař Michal Tesař. Ten ale kolem jejich vztahu mlží, jak může.


"Co byste chtěli slyšet?" zavtipkoval mladík, když se ho Super.cz zeptal na to, zda opravdu chodí s Farnou. "Teď vám k tomu nic neřeknu, zavolejte mi tak za hodinku, musím si to rozmyslet," řekl po chvíli usilovného přemýšlení, jak z celé věci vybruslit, a pochlubil se tím, že se v podobných chvílích nechává inspirovat Jiřím Pomejem, který zarytě mlčí...

Lidé z jeho okolí ale byli naštěstí sdílnější. "Ewu podle všeho opravdu miluje, ale kromě toho má rád pozornost médií, takže se mu vztah se známou osobností hodí do krámu," nechal se slyšet jeden z jeho známých.

Pravdou je, že Tesař je coby student managementu a umění hodně činorodý a dobře ví, že publicita nikdy není na škodu. "Před časem natáčel dokument pro Českou televizi, ale pracoval i na Nově jako kameraman a produkční," říká zdroj z mladíkova okolí. "Kvůli svým aktivitám a možná i kvůli Ewě má ve škole individuální plán a dochází tam jednou týdně," dodává.

Sama Ewa po své manažerce Michaele Kocourové vzkázala, že ohledně vztahu s Tesařem nehodlá nic tajit, že jsou opravdu spolu a mají se moc rádi.

Mladému páru do nového roku nezbývá než popřát, aby jim to dlouho vydrželo, a Tesařovi snad jen to, aby se mu z nenadálé slávy nezatočila hlava. (lv)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama