Ewa ohodila šortky!

22. prosince 2008 v 21:17 | Monika |  Články
Ewa Farna v dobových šatech.
Ewa Farna v dobových šatech.
Ewa Farna s novou deskou. Lucie Bílá si s Ewou střihly duet Láska je láska. Ewa Farna v dobových šatech.
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
Pondělí 19.11. 2007, 08:00

Styl mladičké zpěvačky Ewy Farne (14) se v poslední době ustálil na módních šortkách. Proto všechny šokovalo, když se před pár dny soukala do dobových kostýmů. Proč ta změna?
"Nezbláznila jsem se a ani se nechystám na maškarní, ale čeká mě natáčení nového videoklipu k písničce Lalalaj z mé poslední desky Ticho," prozradila Ewa, která v písni zpívá o touze podívat se do minulosti.
Mladá zpěvačka se do dob dávno minulých přenesla alespoň prostřednictvím dobových šatů, které si s nadšením zkoušela v největším kostýmním fundu v republice, na pražském Barrandově. Natáčení klipu trvalo celý den a Ewa v jeho průběhu vystřídala čtvery šaty.
Došlo ale i na její civilní oblečení, minulost se totiž v klipu prolíná s přítomností. A tak si v něm možná zahrály také boty a bunda, které dostala od syna Lucie Bílé, dvanáctiletého Filipa Kratochvíla.
"Překvapil mě a moc potěšil, strašně se mi ty věci líbí," svěřila se mladá rockerka, která koncertem v Lucerně uzavřela hostování na turné Lucie Bílé.
Kromě toho, že se Ewa bude příští rok snažit složit úspěšně přijímačky na gymnázium, bude připravovat své první velké koncertní turné, jež by mělo vypuknout v polovině dubna.
Nezávisle na něm potěší několika koncerty i publikum v sousedním Polsku, kde právě vydala desku. Jmenuje se Sam na sam a je polskou verzí její debutové desky Měls mě vůbec rád. (mr)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama