Ewa je blíž ke hvězdám - UKONČENO

8. prosince 2008 v 20:29 | Monika |  Články
Ewa Farna připravila svým fanouškům další - tentokrát koncertní album. Můžete ho mít i vy, pokud budete vědět, jak se jmenuje její aktuální singl...
Ewa Farnafoto: Filip Kotek
Ewa Farna


Ewa Farna připravila svým fanouškům další - tentokrát koncertní album. Můžete ho mít i vy, pokud budete vědět, jak se jmenuje její aktuální singl, který samozřejmě na nové desce nechybí. A kromě novinkového CD plus DVD "Blíž ke hvězdám" na vás jako obvykle čeká i kompletní Ewina diskografie...
Více o soutěži se dozvíte, budete-li číst dál.

SMS SOUTĚŽ EWA FARNA
Soutěžní otázka zní:
Jak se jmenuje aktuální singl Ewy Farne?
A) Boží mlejny melou
B) Kdo jinému jámu kopá
SMS ve tvaru OCKO FARNA X (kde "X" je odpověď z možností A nebo B) posílejte na telefonní číslo 9002230.
Výherci získají tyto ceny:
1. cena
Ewa Farna - CD+DVD Blíž ke hvězdám, CD Ticho, CD Měls mě vůbec rád
2. - 10. cena
Ewa Farna - CD+DVD Blíž ke hvězdám
Soutěžit můžete od 10.11.do 16.11.2008.
Jména výherců zveřejníme v pořadu na internetových stránkách Óčka (www.ocko.tv).

PRAVIDLA SOUTĚŽE EWA FARNA

1. Organizátor soutěže
Soutěž pořádá Stanice O, a.s. se sídlem Vrchlického 439/29, Praha 5, 150 00 zapsaná u Městského soudu v Praze oddíl B., vložka 7531 (dále jen "organizátor").
2. Pravidla soutěže
Tato úplná pravidla soutěže jsou zveřejněna po celou dobu soutěžního období na webové stránce www.ocko.tv.

3. Komu je soutěž určena?
Tato soutěž je určena všem občanům České republiky, s výjimkou zaměstnanců organizátora a společnosti zajišťující technický servis SMS hlasování a jejich rodinných příslušníků. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké ve smyslu § 116 a 117 Obč. z. Ze soutěže budou dále vyloučeni všichni účastníci, jejichž SMS zpráva bude doručena do SMS centra v jiném nežli předepsaném formátu v čl. 4. těchto pravidel.

4. Jak se soutěže platně zúčastnit?
Soutěž proběhne v období od 10.11.do 16.11.2008 (dále "soutěžní období"), každý den od 0.00 do 24.00. Odpovědi na soutěžní otázky je nutné provést následujícím způsobem:
• Účastníci, mohou zasílat svou odpověď na soutěžní otázku prostřednictvím SMS zprávy zaslané z mobilního telefonu soutěžícího (uživatele) na zveřejněné soutěžní číslo 9002230
• SMS zpráva musí obsahovat odpověď, kterou soutěžící považuje za správnou.
• SMS zprávy musí být zaslána ve formátu: OCKO mezera FARNA mezera pismeno odpovedi
• u otázky může být soutěžícím označena pouze jedna varianta odpovědi z možností a) b) nebo c). Písmeno odpovědi musí být od slov OCKO FARNA odděleno mezerou.
• Např. považuje-li soutěžící za správnou odpověď pod písmenem a) musí mít SMS zpráva tento formát: OCKO FARNA A
• Odpověď (SMS zpráva) musí být odeslána na číslo 9002230
• jakýkoliv jiný nebo další text, písmena, znaky či symboly jsou pro vyhodnocení došlých odpovědí zavádějící. Organizátor vyhodnotí pouze přijatou SMS zprávu, která splňuje výše popsaná kritéria. Jakékoliv nepřesnosti ve formátu SMS zprávy mají vliv na automatické vyhodnocení a nejsou akceptovány. SMS zpráva nesplňující výše popsané náležitosti bude označena za neplatnou
• počet odpovědí (SMS zpráv) na zveřejněné otázky zaslaných jedním soutěžícím není omezen
• SMS zprávy z veřejných internetových SMS bran nebudou považovány za řádnou odpověď na soutěžní otázku a budou vyloučeny. Přijetí odpovědi bude potvrzeno zpětnou SMS zprávou, kterou soutěžící obdrží vzápětí po zaslání své odpovědi na soutěžní otázku
SMS zprávy budou doručeny do SMS centra společnosti Expansion Group a.s., se sídlem Karla Engliše 519, Praha 5, identifikační číslo: 26703904, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7697, která zajišťuje technický servis soutěže (dále jen "SMS Centrum"). Organizátor nenese odpovědnost v případě, že některý z operátorů mobilní sítě z jakéhokoli důvodu, zejména z důvodu přetížení své sítě, uzavře přístup pro přijímání SMS zpráv účastníků na výše uvedeném soutěžním telefonním čísle před koncem platnosti soutěže dle čl. 1. těchto pravidel, a proto pro účastníky využívající jeho služeb skončí možnost účasti v soutěži tímto okamžikem.
Z doručených SMS zpráv budou postupně určeni výherci soutěže, a to na závěr soutěžního období, způsobem stanoveným v čl. 6 těchto pravidel. Cena odeslané SMS zprávy činí 30,- Kč včetně DPH. Přijetí odpovědi bude potvrzeno zpětnou sms zprávou.

5. Ceny
Do této soutěže byly firmou Universal vloženy následující ceny:
1. cena
Ewa Farna - CD+DVD Blíž ke hvězdám, CD Ticho, CD Měls mě vůbec rád
2. - 10. cena
Ewa Farna - CD+DVD Blíž ke hvězdám

6. Výherci
Společnost zajišťující technický servis SMS hlasování poskytne organizátorovi soutěže, následující den po konci soutěže, přehled všech SMS zpráv doručených do SMS Centra během jednotlivé soutěže spolu se označením výherců a náhradníků. Každé SMS zprávě doručené v době trvání dané soutěže do SMS Centra, resp. účastníkovi soutěže, bude přiděleno pořadové číslo podle pořadí dle doručení. Výherci jsou určováni níže popsaným výherním mechanismem.
Výherní sms je každá 50. (slovy: padesátá) SMS zpráva ze správných odpovědí do celkového počtu 10 (slovy: deset) cen.
V případě, že bude do soutěže zasláno méně SMS, než odpovídá počtu pro rozdělení všech výher podle výše uvedeného systému, budou zbylé ceny rozděleny tak, že se celkový počet soutěžních SMS rozdělí na X navazujících X-tin, v nichž jsou SMS řazeny podle pořadových čísel od nejnižšího po nejvyšší. V případě, že celkový počet soutěžních kódů nebude dělitelný X-ty beze zbytku, budou zbylé kódy přiřazeny po jednom ke každé X-tině počínaje prvou (tj. k X-tině obsahující nejnižší pořadové číslo). První soutěžní SMS z každé x-tiny se stává výherní.
V případě že v několika takto rozdělených X-tinách bude na výherním pořadí SMS ze stejného telefonního čísla, výhru získává SMS příchozí jako další v pořadí.
Zasilatel výherní SMS z jednoho telefonního čísla se nemůže stát výhercem více cen.
Výherci budou o výhře informování ve zpětné sms. Po skončení soutěže budou výherci kontaktování telefonicky. Přijme-li takto oslovený účastník hovor volajícího, bude-li ochoten cenu převzít a uvede-li své jméno, příjmení a adresu, stane se právoplatným výhercem jedné z cen. Nepřijme-li účastník hovor (telefonista učiní 3 pokusy a pošle informační SMS), nebo nebude-li ochoten cenu osobně převzít, cena propadá.
Cena bude výherci předána osobně v sídle organizátora nebo doručena poštou jako obchodní balík. Organizátor soutěže není odpovědný za nedoručení výher prostřednictvím České pošty. Pokud si výherce nepřevezme svou výhru do jednoho měsíce po skončení soutěže, propadá výhra ve prospěch organizátora.

7. Souhlas se zpracováním osobních údajů - schválení pravidel
Poskytnutí osobních dat účastníků je podmíněno jejich výslovným souhlasem. Výherci souhlasí s uvedením svého jména a příjmení a města bydliště. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s jejími podmínkami s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména, případně fotografie výherců a zpracovat osobní data pro marketingové účely a zaslání výher, a to až do odvolání souhlasu. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Výherci mohou být zveřejněni na webových stránkách www.Ocko.tv.
Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týndule :P Týndule :P | Web | 8. prosince 2008 v 20:32 | Reagovat

AhoJky HláSni Pls o Nejhezčí BLog PA :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama