Ewa Farna miluje jednoho z bratrů Jonasů

8. prosince 2008 v 20:20 | Monika |  Články
Autogramiádu a křest DVD Ewy Farne navštívilo mnoho fanoušků. Kmotrem se stal Igor Timko a Ewa byla celá v zeleném. Proč?

Ewa Farna v Londýně Ewa Farne
Ewa Farna v Londýně
Ewa Farna a polský zpěvák Kuba MoledaEwa Farna při propagaci filmu Camp Rock v LondýněEwa Farna na propagaci filmu Camp Rock v LondýněAnděl - Ewa FarnaEwa Farna - z turné Zazpívej si na Ewa Tour. Prohlédni fotky
Ewa Farna se stává nejen hudební, ale i módní ikonou teenagerů. Její fanynky by se rády oblékaly jako ona. To teď znamená hlavně nosit zelenou. Představuje naději a prý uklidňuje. Ewa ji ovšem nosí z jiného důvodu. Zelená je nejoblíbenější barvou jednoho z bratrů Jonasových, se kterými se seznámila v Londýně při premiéře filmu Camp Rock. Ewa Farna vám prozradí, kdo je jejím favoritem z této populární sourozenecké trojice v pořadu Showbiz.

Těžko říct, jakou má Ewa Farna šanci u Jonas Brothers, ale ani s kluky z gymplu to nemá lehké. Zatím se se svými spolužáky seznamuje, ale zdá se, že se její popularity trochu zalekli a i když by Ewa měla zájem, nevypadá to moc nadějně. Snad se to změní až si kluci na svou slavnou spolužačku trochu zvyknou.
Moc příležitostí ke sblížení ovšem mít nebudou. Ewa je pracovně velmi vytížená a brzy ji čeká velký koncert v Tesla Areně společně s No Name a Petrem Bendem.
Igor Timko z No Name pokřtil Ewino DVD a jako zpěvačky si jí velmi cení, což dokázal hlavně tím, že ji přizval na podzimní turné. No Name jsou na československé scéně už 10 let a jejich pražský koncert 27. 11. slibuje opět velkou pódiovou show, známé hity jako jsou Žily, Čím to je nebo Ty a tvoja sestra, ale i nové písničky z desky V rovnováhe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama