Bilancujeme: Zvolte si událost roku 2008!

30. prosince 2008 v 19:37 | Monika |  Články
Zvolte si událost roku 2008...
Zvolte si událost roku 2008...
gott svatba bartosova pomeje petra kralova katerina
//
27. 12. 08:00
Životy některých českých celebrit plynou poklidně, jiné zase plní plátky nejrůznějšími kauzami, které nejen pobaví, ale občas i šokují! A rok 2008 nebyl žádnou výjimkou. Podívejme se tedy spolu na události letošního roku, které zahýbaly českým šoubyznysem!
/* */


Začátek roku byl ve znamení svatby. Jen sedm dní po Novém roce si zpěvák Karel Gott vzal v Las Vegas za manželku dlouholetou přítelkyni Ivanu.

Svatební zvony nezněly jenom manželům Gottovým. Do chomoutu vlezla i modelka Petra Faltýnová, která se vdala za Simona Štekla. Ani Lucie Králová se svatbou neotálela. Maminka syna Roberta řekla ano Zdeňku Kauffmanovi.

Manželkou krále vrakovišť Vladimíra Konvalinky se letos stala modelka Katka Průšová. Vdala se i herečka Veronika Žilková za Martina Stropnického. Ve znamení svatby pojal rok 2008 i zpěvák Petr Bende, Leoš Mareš, Ondřej Brzobohatý, Bára Basiková, Ljuba Krbová, Jan Antonín Duchoslav či Petr Svoboda.

Za povšimnutí rozhodně stojí sňatek Ivety Bartošové s manažerem Jiřím Pomeje. Prsteny ze sedmikrásek, placení hostů za toaletu, příjezd Jiřího na koni nelze samozřejmě opomenout!

Zatímco někteří řekli sladké ANO, jiným zůstaly oči pro pláč a smutek v duši... Jeden z nejsledovanějších rozvodů nám připravila jedenáctinásobná Slavice Lucka Bílá. Když ohlásila rozchod s manželem Václavem Noidem Bártou, mnohé to šokovalo. Dvojice se při něm ale držela za ruce, což je samozřejmě to nejdůležitější!

Rozpad vztahu potkal i rockera Pepu Vojtka s manželkou Libuškou. Lídrovi Kabátů se zalíbila nejlepší kamarádka manželky... Škoda že si Jovančiny krásy Josef nevšiml ještě před svatbou s Libuškou!

Ani v životě Yvetty Blanarovičové nechyběly krušné chvilku. Svému ex Marcovi Pillovi přišla na nevěru... O rozchodu "hvězdné" dvojice Fasterová, Holovský se napsalo snad více než o Madonně a Guyi Ritchiem. Možná i proto, že začínající "moderátor" a jeho blonďatá bývalka toho navyváděli tolik, že by si jejich románek zasloužil knižní podobu!

Rok 2008 nebyl jen plný rozchodů a sňatků... Česko se rozloučilo i s několika osobnostmi společenského života. Herec Radovan Lukavský, člen kapely Chinaski Pavel Grohman či kytarista František Sahula opustili tento svět.

K životu ale patří i radostné události. Z dcery Laury se těší Dara Rolins, syna Františka porodila Táňa Vilhelmová. Sofii přivedla na svět Romana Jákl Vítová, Mistru Gottovi přibyla čtvrtá dcera, Nelly Sofie, k dcerce Valentýně Sabiny Laurinové Maya. I Tereza Pergnerová má radost z malé Nathálky stejně jako Lucka Koňaříková z Lilly.

Holčičku Rozárku porodila Bára Kautmanová. Jméno Anna Karolína dostal potomek Jiřího Menzela a Jaroslava Brabce (zatím není jasné, kdo je otcem holčičky - pozn. red.). Prvorozený syn Heleny Houdové má jméno Darien. Míša Kuklová má doma malého Romana. Moderátorka Lucka Borhyová se stala maminkou před pár dny. Syn dostal jméno Lucas. Jana Adamcová má dceru Jasmínu Annu a Laďka Něrgešová syna Adama.

Zatímco některé celebrity rodily, jiné bojovaly. A nejen tak pro nic za nic. V soutěži krásy máme letos dvě vítězky. Českou Miss Elišku Bučkovou a Miss ČR Zuzanu Jandovou. Zatímco soutěž Česká Miss už zná dvanáct finalistek pro rok 2009, Miss ČR poznamenala smutná událost - zmizení Jana Moťovského!

Českým šoubyznysem zamávala i "prostitutková" kauza Leoše Mareše. Vítězem historicky prvního X Factoru se stal kamioňák Jiří Zonyga a Bronzového slavíka v kategorie zpěvačka získala jen patnáctiletá Ewa Farna!

I když byl rok 2008 na události bohatý a přinesl nám všehochuť, rozhodně se nemusíme obávat, že by ten příští byl méně zajímavý. České hvězdy a hvězdičky určitě nebudou otálet a bezpochyby dají o sobě vědět! (ks)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama